Допомога в перевезенні речей та меблів з квартири на квартиру Київ

Ви запланували переїзд з квартири на квартиру або приватний будинок, та не знаєте до кого звернутися за допомогою?

Допомога експертів Pro°Movers, по переїзду пропонує свої послуги при квартирному переїзді. Не залежно від того який у Вас обсяг, допоможемо як з перевезенням домашніх речей, комплексним переїздом квартири під ключ, або виконаємо переміщення – перенесення домашніх меблів з кімнати в кімнату – послуга перестановка.

Можливості нашої компанії дозволяє організувати переїзд за один день – до двух годин та домашнього переїзду з великою кількістю меблів, побутової техніки, речей за день.

Для комфортного переїзду ми надаємо комплексний сервіс при переїзді – від допомоги у пакуванні особистих речей, демонтажу та відключення і підключення побутової техніки, розбирання та збирання меблів, надання високоміцного пакувального матеріалу преміум класу, до розстановки і розпакування.

Квартирний переїзд – тонкощі та етапи

Підготовчий процес – є основним чинником для швидкого і якісного переїзду. Упаковку речей, посуду, косметики необхідно упаковувати в спеціально призначені коробки. Кожну коробку відзначити її вмістом, для того щоб в новій квартирі Ви могли швидко знайти найважливіше і необхідне. 

Компаній Переїзд – Сервіс пропонує скористатися пластиковими коробками (P-BOX для речей – докладніше)

При переїзді з квартири – домашні меблі і побутова техніка повинна бути ретельно упакована в спеціальний пакувальний матеріал високої міцності, для уникнення подряпин, відколів при перевезенні. 

Не економте на упаковці, пам’ятайте що квартирні меблі або техніка коштує на багато дорожче, ніж рулон того ж стрейч – плівки з щільністю 0,23 мікрона.

Меблі яку необхідно розбирати, необхідно так само ретельно упакувати. Така дрібниця, на перший погляд що не знята ручка шафи, може привезти до глибоких подряпин. Тому ручки підлягають зняттю або перекрутити всередину двері, якщо предмет не треба розбирати.

Якщо Ви правильно підготуєте майно квартири для перевезення, в такому випадку квартирний переїзд обійдеться недорого, а майно залишиться в цілісності та збереженні при переїзді.

Етапи:

1. Підготовчий процес

2. Перевезення майна квартири

3. Розстановка, розпакування речей

Якщо Ви самостійно справляєтеся з першим і третім етапами, можете найняти вантажників і машину для переїзду.

Чи не впевнені у Вашій правильності стратегії для переїзду з квартири – замовте квартирний переїзд з комплексним сервісом послуг.

Переїзд квартири – комплексний сервіс

Ми знаємо, що Ви перевозите не тільки майно з квартири, а свій затишок. Тому у нас працюють не просто вантажники а навчені з великим досвідом універсальні Мувери, які вміють не тільки вантажити і вивантажувати, а організувати квартирний переїзд від планування до розпакування. Якщо Ви шукайте саме такі послуги по переїзду, зателефонуйте нашим операторам за отриманням додаткової інформації, рекомендаціями чи заповніть форму ОН – Лайн заявку При великому обсязі – рекомендуємо провести попередню оцінку переїзду.

Вартість квартирного переїзду

З чого складається ціна квартирного переїзду. Вартість переїзду розраховується згідно тарифної сітки групи компаній і залежить від наступних чинників.

  • Час роботи наших Експертів
  • Обсяг і час роботи автомобіля. 
  • Послуги з розбирання, складання, демонтажу, відключення і підключення побутової техніки.
  • Якщо в будинках де розташовані квартири відсутні або не працюють ліфти, доплата за спуск або підйом в ручну по поверхах.
  • Вагова категорія – предмети вище 80 кг.
  • Витрата пакувального захисного матеріалу.